Aktualności

Przyjdź na wykład - Focus albo zginiesz wśród tych pokus!10-05-2019

Zaproszamy na kolejną UP_Edukację!
Wspólnie się edukujemy i dbamy o zdrowie, środowisko, nasze otoczenie!
W poniedziałek 20 maja o 17:15 dołącz do nas na wykładzie 

Trwa nieustanna walka o Twoją uwagę. 🏹🎯😵👁️‍🗨️
Niewiele mówi się o sztuce koncentracji. Nie uczono nas tego w szkole. Za to często słyszeliśmy: "skup się, skoncentruj się". W dzisiejszym świecie, gdzie wszystko „pędzi z prędkością światła” umiejętność koncentracji ma ogromne znaczenie dla zdrowia i jakości naszego życia. Kiedy rozpraszamy naszą uwagę, następuje zmniejszenie się naszych potencjalnych możliwości umysłowych i fizycznych. Ale tu przede wszystkim chodzi o nasze szczęście i nasz codzienny komfort życia. 🧘🌳♻️🤲🌍 Problemy z koncentracją powodują, że nasz wewnętrzny ogień przygasa, ustępując miejsca zmęczeniu, rozdrażnieniu.
Uważne życie wymaga od nas większej koncentracji, czujności, zastanowienia się nad tym, co robimy, mądrej selektywności i umiejętności odpowiedniej kontroli.
Są sfery naszego życia, w których warto wykazywać się większą świadomością i momenty, w których uważność jest cenniejsza od szybkiego, automatycznego działania.
Na czym warto się koncentrować? Jak świadomie kontrolować swoją uwagę?
Warto o tym porozmawiać! 😊 Wspólnie się inspirujemy, edukujemy i wspieramy! Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi zespół Fundacja Pro Terra i We&waste

Miejsce: klub fitness UP fit Poznań Business Garden ul. Kolorowa 6
Data: poniedziałek, 20.05., godz. 17:15.
Wstęp: BEZPŁATNY

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/854502621549724/

Parking bezpłatny do 2 h - wystarczy wjechać na parking zewnętrzny Business Garden, pobrać bilecik i po wyjściu z wykładu dać do skasowania opłaty w recepcji klubu UP.

#education #generation #motivation

Po-Dzielnia

Wróć do listy